قوانین و مقررات - پیشگام فولاد

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پیشگام فولاد به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت پیشگام فولاد هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط پیشگام فولاد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پیشگام فولاد است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پیشگام فولاد از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پیشگام فولاد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پیشگام فولاد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغیر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پیشگام فولاد اقدام کند.

شرایط کالاها

محصولات ارایه شده در وب‌سایت ، توسط پیشگام فولاد از مراکز اصلی تولید صنایع فلز تامین و عرضه می‌شود و به ‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسد. – سفارش‌های خریداران حداکثر در همان روز یا به صورت توافقی ، بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن ، ارسال خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پیشگام فولاد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پیشگام فولاد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پیشگام فولاد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد پیشگام فولاد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید .

شرایط و قوانین درج و ارسال در بخش انتقادات و پیشنهادات

شما می توانید کلیه انتقادات و پیشنهادات خود را در این صفحه ثبت نمایید —-> ثبت شکایت

نمایندگی

پیشگام فولاد در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به پیشگام فولاد اطلاع دهید.